Dj na poprawiny

Poprawiny wesela to impreza równie ważna jak same wesele o ile nie ważniejsza...
To właśnie na poprawinach cały stres towarzyszący parze młodej podczas ceromoni zaślubin jest już tylko wspomnieniem. Podczas tej formy zabawy goście mogą również poczuć się bardziej swobodnie widząc uśmiechnięte twarze nowych małżonków.
Aby impreza udała się tak jak chcemy bardzo ważnym jej elementem jest dobra muzyka przy której goście będą mogli pobawić się i z sentymentem wspomnieć imprezę weselną.

Poprawiny - tak czy nie?

Na to pytanie przyszła para młoda odpowiada sobie w tym samym czasie, gdy planuje wszystkie aspekty wesela. W polskiej tradycji przyjeło się aby poprawiny wesela były organizowane na dzień po samej uroczystości. Wiele osób stoi przed dylematem czy aby na pewno poprawiny są koniecze, w końcu to dodatkowy koszt.
Czym tak naprawdę są poprawiny wesela. To nie tylko kolejna impreza na której dokonuje się konsumpcji pyszności które po weselu pozostały, ale przede wszystkim to okazja do ponownej zabawy i to nie byle jakiej. Para młoda jest już pozbawiona całego stresu który towarzyszył im dzień wcześniej. Goście na poprawinach to już też nie ta sama grupa osób która była na weselu. To doskonała okazja na zaproszenie znajomych, sąsiadów których nie uwzględnialiśmy podczas wesela.
Na samej uroczystości poprawin podczas zabawy zalecasię też organizowanie zabaw weselnych dokładnie takich samych jak na przyjęciu ślubnym, lecz angażujących już gości weselnych a nie nowo upieczonych małżonków.

Pomysłów na organizację zabaw weselnych jest tak wiele jak wiele osób prowadzących przyjęcie poprawin weselnych. Ograniczna nas tak naprawdę tylko i wyłącznie własna kreatywność. Nie da się ukryć, że najzabawniejsze zabawy to te w których dani uczestnicy muszą wykonać pewnego rodzaju zadania, czy też przynosić odpowiednie fanty. Warto zdać sobie sprawę, że to w jaki sposób dana zabawa zostanie poprowadzona nie zależy wcale od uczestników a od dj na wesele - wodzireja. Na nim właśnie spoczywa bardzo trudna rola prowadzącego. Jeśli jego prezencja będzie melancholijna to również możńa liczyć na to, że ta ów melancholia udzieli się uczestnikom przyjęcia.
Z przyjemnością poprowadzę każdą imprezę poprawin dostosowując repertuar muzyczny do publiczności. Gwarantuję rewelacyjną zabawę przy największych hitach muzyki rozrywkowej.